Nohejbal Přerov - Přerovský nohejbalový oddíl


VzpomínámeTomáš Miklík

HonemSem 2014 

 

 

Vážení nohejbalisté, vážení sportovní přátelé a přátelé nohejbalu, co nejsrdečněji Vás zveme na

tradiční turnaj v nohejbalu trojic (9. ročník), 7. ročník Memoriálu Pavla Holíka

 

HONEMSEM

 

sobota 8. února 2014

sportovní hala TJ Spartak Přerov

   

Těšíme se na Vaši účast a na osobní setkání v Přerově!

 

 


  
PROPOZICE
 


Pořadatel:           
Oddíl nohejbalu TJ Spartak MSEM Přerov

Kontakt:              
Jiří Pavelka - ředitel turnaje; mobil: +420 602 503 273;
                                mail: pavelkaj@medialine.cz         
Petr Nadymáček - organizační zajištění; mobil: +420 732 570 958
                                mail: petrnadymacek@seznam.cz
       

Místo konání:        

Přerov - tenisová hala TJ Spartak Přerov (U Tenisu 16, Přerov)

3 hřiště povrch Courtsol Comfort

 

                         mapa:    mapa přiblížená: 

   
Termín konání:    
Sobota 8. února 2014

Účastníci turnaje: 
- ČR - účastníci soutěží řízených ČNS
- zahraniční - bez omezení
- maximální počet - 20 trojic 

Přihlášky:             
do středy 5. 2. 2014 do 12.00 
               kontakt: Petr Nadymáček - mobil: +420 732 570 958
                              mail: petrnadymacek@seznam.cz

Pravidla turnaje:   
- hraje se dle platných Pravidel nohejbalu Českého nohejbalového svazu
- hraje se na dva dopady míče, set končí 10. bodem, případný 3. rozhodující set se hraje od stavu 5:5
- trojice musí nastoupit v jednotném sportovním úboru, v sestavách dle prezentace
- v případě kontumace (skreč) je kontumován ve prospěch soupeře celý zápas

Hrací systém: 
- Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každý s každým na 2 hrané sety, ve čtyřech 5ti-členných skupinách. O pořadí v základních skupinách rozhoduje: 1. počet bodů; 2. vzájemný zápas (rozdíl setů, míčů); 3. rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině; 4. los.
- Další část turnaje (Play off) se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, příp. 3. set od stavu 5:5.
- První trojice z každé skupiny postupují do čtvrtfinále přímo.
- Druhé a třetí trojice z každé skupiny postupují do „redukovaného osmifinále" (o druhénpostupové místo) hrané vyřazovacím systémem na jeden zápas při zařazení do předem stanoveného „postupového pavouka". 
- Čtvrtfinálové dvojice tvoří vždy první postupující z každé skupiny a postupující z redukovaného osmifinále dle postupového pavouka.    
- Vítězové ze čtvrtfinále postupují do semifinále, hraného vyřazovacím systémem na jeden zápas. 
- Vítězové ze semifinále postupují do finále. Poražení ze semifinále sehrají zápas o 3.místo.

Nasazení:              
- o nasazení jednotlivých trojic rozhodne pořadatel
- pořadatel použije při nasazení maximálně 2 „divoké karty"

Rozhodčí:              
Rozhodčí s platnou licencí ČNS

Prezentace:            
8. 2. 2014 do 8:40h v recepci Sportovní haly TJ Spartak Přerov

Startovné:
              
600,-  Kč / 1 sestava
                                   
Ceny:                       
- 1. až 8. místo - finanční odměny
    1. místo           12.000,- Kč 
    2. místo             9.000,- Kč
    3. místo             6.000,- Kč
    4. místo             3.000,- Kč
    5. až 8. místo     1.200,- Kč

Občerstvení:            
Zajištěno přímo v tenisové hale po celý den.
Pořadatel hradí:
- oběd v restauraci tenisové haly - jednotný pro všechny hráče  
- pro hráče v hale – pitný režim, vitaminy, „rychlé cukry“ 
                                         
Ubytování :      
na vlastní náklady
- doporučujeme: - Hotel FIT Přerov - rezervovány 2 lůžkové pokoje     

Časový program:    
08:00 - 08:40 prezentace – recepce tenisové haly
08:45 – 08:55 zahájení turnaje – slavnostní nástup
09:00 – 14:30 zápasy ve skupinách
14:30 – 15:15 redukované osmifinále
15:20 – 15:25 slavnostní nástup čtvrtfinalistů
15:30 – 16:15 čtvrtfinále
16:20 – 17:00 semifinálová utkání
17:00 – 17:15 vyhlášení 5. – 8. místa
17:15 – 17:40 utkání o třetí místo
17:45 – 18:15 finále
18:20 – 18:35 slavnostní vyhlášení výsledků turnaje 
 
 
Jiří Pavelka               
Ředitel turnaje          
 
 

Rozlosování do skupin a rozhodčí


skupina A: 
VSETÍN „A“ (Brutovský, Gebel, Plachý) 
KARLOVY VARY (Medek, Medek, Bíbr, Hron) 
ČESKÉ BUDĚJOVICE „B“ (Musil, Vondrášek, Matějka) 
DPMK KOŠICE (Belko, Havrila, Siladi) 
ORLOVÁ (Šlézar, Mikula, Kawoluk) 

skupina B: 
RADOTÍN (Doubrava, Chytra, Klabík, Ježdík) 
ČAKOVICE „A“ (Cibulka, Putík D., Pachman) 
VSETÍN „B“ (Novosad, Švirák, Vala, Tomek) 
PŘEROV „B“ (Štefan, Blažek, Zvoníček) 
Sokol PROSTĚJOV (Klaudy, Procházka, Drobil) 

skupina C: 
ŽATEC (Makara, Ižol., Mrákava) 
PŘEROV „A“ (Pavelka, Miklík T., Miklík O) 
ČAKOVICE „B“ (Macurek, Putík J., Kalous J.) 
HLOHOVEC (Ifka, Rácik, Tybenský) 

skupina D: 
MODŘICE (Pelikán, Pospíšil, Topinka) 
ČESKÉ BUDĚJOVICE „A“ (Chalupa, Ryneš, Fík) 
NK REVÚCA (Kilík, Bertko, Budkai, Zubák) 
JANOVICE (Voldřich, Červinka, Tuma) 
 
 
rozhodčí: 
Čukan, Matyášek, Křepelka
Hubálek, Halm, Matušek
Vaníček, Perutka, Nadymáček
 

 


Výsledky:

 

 

Zápasy ve skupinách:

 

ORLOVÁ-KARLOVY VARY       1-1, 5-10, 10-7

PROSTĚJOV-ČAKOVICE A       0-2, 2-10, 7-10

DPMK KOŠICE-VSETÍN A       1-1, 10-8, 4-10

PŘEROV B-RADOTÍN               0-2, 3-10, 4-10

HLOHOVEC-ŽATEC               0-2, 8-10, 5-10

JANOVICE-MODŘICE               0-2, 9-10, 3-10

Č.BUDĚJOVICE B-ORLOVÁ       1-1, 10-7, 7-10

VSETÍN B-PROSTĚJOV       1-1, 10-6, 6-10

K. VARY-DPMK KOŠICE       1-1, 10-3, 8-10

ČAKOVICE A-PŘEROV B       2-0, 10-5, 10-5

PŘEROV A-HLOHOVEC       2-0, 10-3, 10-7

Č.BUDĚJOVICE A-JANOVICE     1-1, 7-10, 10-9 

VSETÍN A-Č.BUDĚJOVICE B      2-0, 10-4, 10-5

RADOTÍN-VSETÍN B               2-0, 10-9, 10-3

ŽATEC-ČAKOVICE B               2-0, 10-4, 10-7

MODŘICE-NK REVŮCA              2-0, 10-6, 10-7

DPMK KOŠICE-ORLOVÁ       2-0, 10-8, 10-5

PŘEROV B-SOKOL PROSTĚJOV  2-0, 10-6, 10-9

K. VARY-VSETÍN A                   1-1, 10-4, 8-10

ČAKOVICE A-RADOTÍN             2-0, 10-7, 10-7

PŘEROV A-ŽATEC                     2-0, 10-5, 10-9

Č.BUDĚJOVICE A-MODŘICE      0-2, 9-10, 4-10

KOŠICE-Č.BUDĚJOVICE B        0-2, 6-10, 7-10

PŘEROV B-VSETÍN B                2-0, 10-5, 10-7

HLOHOVEC-ČAKOVICE B          1-1, 10-7, 5-10

JANOVICE-NK REVŮCA             1-1, 10-4, 5-10

VSETÍN A-ORLOVÁ                    2-0, 10-7, 10-3

RADOTÍN-PROSTĚJOV              1-1, 10-6, 9-10

Č.BUDĚJOVICE B-K.VARY         0-2, 8-10, 9-10

VSETÍN B-ČAKOVICE A            0-2, 8-10, 7-10

ČAKOVICE B-PŘEROV A           0-2, 8-10, 4-10

REVŮCA-Č.BUDĚJOVICE A        1-1, 10-8, 6-10 

 

Osmifinále:

Čakovice B - Janovice 2-1(10-7,4-10,10-8) 

Žatec - Č.Budějovice A 1-2(10-5,8-10,8-10)

Košice - Radotín 0-2(7-10,7-10)

K.Vary - Přerov B 2-0(10-5,10-9)

 

Čtvrtfinále:

Vsetín A - Čakovice B 2-1(5-10,10-7,10-8)

Č.Budějovice A - Čakovice A 1-2(9-10,10-9,7-10)

Přerov A - Radotín 0-2(7-10,6-10)

K.Vary - Modřice 0-2(8-10,4-10)

 

Semifinále:

Vsetín A - Čakovice A 2:1(10-9,7-10,10-8)

Radotín - Modřice 1-2(10-9,6-10,6-10) 

 
Zápas o 3. místo:
Čakovice A - Radotín 1-2(6-10,10-9,8-10)

Finále:
Vsetín A - Modřice 1-2(6-10,10-4,8-10) 



Ve které věkové kategorii se nacházíte?
pro hlasování napište aktuální rok:
MSEMOlomoucký krajStatutární město PřerovCopoly - Samoadhezivní bandážeNejElektronika - Elektronika pro celou rodinuNejTablet - Tablety a příslušenstvíChutné dárkyMiklík ElektroinstalacePlanetGear s.r.o.PemapMofi s.r.o.Autoopravna Čestmír DlouhýLežákova autoškola Přerov
.: 9 online| Vygenerováno za 0.08068 sekund | © 2007, Nohejbal Přerov :.
.: Optimalizováno pro IExplorer 6.0, Mozilla FireFox 1.5, Opera 9.1 a rozlišení 1024x768/24 :.


Mediální partneři: